Hakkımızda

DEMUSAN HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ konut, iş merkezleri, otel, hastane ve fabrikalara yönelik paslanmaz çelik baca, doğalgaz bacası, baca filtreleri, baca çekiş düzenleyicileri, havalandırma sistemleri, hava ile taşıma sistemleri konularında üretici olarak faaliyetlerini kurulduğu 25.06.2004 tarihinden beri sürdürmektedir.

 

Demusan Havalandırma olarak kuruluş amacımız ve ilkelerimiz gereği kaliteli hizmet, teknik destek, satıştan önce müşteri memnuniyeti birinci koşulumuzdur. Firmamız, taahhütlerimizde kullanacağımız malzemeleri atölyemizde uzman kadrosuyla ve üst düzey makine parkurunda imal edip deneyimli kadrosuyla Eskişehir ve tüm yurt genelinde yerinde montaj yapmaktadır.

 

Tecrübeli ekibimizle zamanında ve kaliteli işler üretmeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tecrübe, birikim ve deneyimle sizlerin hizmetinizdeyiz. Havalandırma alanında tüm sorunlarınıza en iyi çözümü bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmamız havalandırma sistemleri alanında, mekanik tesisat ve duman emme, akrobat kol, toz – talaş toplama, duman tahliye kapakları, doğalgaz baca sistemleri konularında faaliyet göstermektedir. Havalandırma sektöründe müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak temiz ve kaliteli hizmet veriyoruz.