Makina Parkuru

YUVARLAK KANAL MAKİNASI

Yuvarlak kanal makinamız istenilen çapta ve boyda kanal üretebilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Makine yüksek kalitede birleştirme şekline sahiptir. Standart çaplarda ve sonsuz değişik ölçüde boru üretmek mümkündür. Üretilen kanal Eurovent ve Smacna standartlarına uygundur. Kesme işlemi bıçak ile yapılmaktadır. Kesme ünitesi pnömatik olarak çalışmaktadır. Form verme ve kapatma mekanik olarak tasarlanmıştır. Form verme anında soğutma sıvısı kullanılmaktadır.

 

KARE KANAL MAKİNASI

Kare havalandırma kanalı üreten makinamız rulo sacı belirlenen ölçülerde bükerek ve keserek kanal üretmesi amacıyla dizayn edilmiştir.

 

KANAL KAPATMA MAKİNASI

İmal edilen kare veya dikdörtgen kesitli havalandırma kanallarını kapatabilmeniz için tasarlanmış bir makinadır. Makine kare kanalların yanında düz saclarıda birleştirmeye elverişlidir.

 

PLAZMA KESİM MAKİNASI

Plazma Kesim Makinası 3.200 x 1.500 mm. çalışma alanı ile 2 eksen her türlü geometrik şekil kesme kabiliyetine sahiptir. 3 mm. ye kadar paslanmaz ve galvaniz saclar hassas, pürüzsüz kesilebilmektedir. Kesim esnasında oluşan cüruf ve duman kesici torç altında bulunan davlumbaz ile eksozt fanı sayesinde dışarı atılır.

 

YUVARLAK DİRSEK MAKİNASI

Yuvarlak kesitli fittingslerin plazma kesim makinesinde kesildikten sonra açılımlarını bir araya getirip kapatmaktadır. 0,4-1,2 mm kalınlığında dirsek, redüksiyon ve sonlandırma elemanları yapımında kullanılır. Bu makina üzerinde 2 adet çalışma istasyonu vardır; 1-Flanş İstasyonu (tekli ve çiftli) 2-Kapatma İstasyonu (fittingsi tamamlamak için) Profesyonel atölyeler için tasarlanmış olan yuvarlak dirsek kapatma makinası pratik ve seri bir makinedir.